درباره ما

درباره ما

با نام و یاد خدا

دبیرستان نمونه دولتی امام خامنه ای (مدظله العالی) به همت نوسازی مدارس و پیگیری مدیریت آموزش و پرورش کاشان در ۱۴ اسفند ماه ۹۲ با حضور مسئولین شهری مورد بهره برداری قرار گرفت .

این مجموعه دارای ۳ رشته (تجربی – ریاضی – انسانی) با دوازده کلاس ، سالن چند مظوره ، آزمایشگاه ، سایت کامپیوتر کتابخانه و … می باشد .

دبیرستان های نمونه با توجه به ظرفیت و استعدادهای دانش آموزان جز مدارس خاص در کلیه رشته های نظری (تنها دبیرستان نمونه دولتی دوره دوم کاشان) قرار می گیرد.

شایان ذکر است کلیه دبیران این آموزشگاه با هماهنگی کارشناسان آموزش معاونین به خصوص (مدیریت ، معاون آموزشی و کارشناس مسئول آموزش متوسطه) خارج از اصول طرح تعدیل با هماهنگی قبلی انتخاب می گردد.

این دبیرستان با دارا بودن کادر مجرب و جوان بویژه دبیران ممتاز و توانمند کاشان تمامی تلاش خود را در تربیت و پرورش نسل آینده جمهوری اسلامی ایران به کار برده است .

هر ساله با آغاز فصل تابستان و شروع ایام ثبت نام اداره کل استان با برگزاری آزمون ورودی اقدام به جذب دانش آموزان ممتاز و مستعد جهت ورود به مدارس نمونه می کند.

این مجموعه با توجه به فعالیتهای کوتان مدت خود موفق به کسب رتبه های علمی ، فرهنگی ، ورزشی و هنری در کلیه پایه ها و همچنین رتبه های دورقمی در کنکوردر سطح استان نائل شده است.